JAUTĀJUMI

Jautājumi nav tad, ja viss ir skaidrs vai nekas nav skaidrs. Vari sagatavot sev kafiju vai tēju un pārlasīt dažus jautājumus ko esmu saņēmis no klientiem. Ja Tev ir kāds cits jautājums, ko neredzi šeit, uzraksti man - sagatavošu atbildi lai to var visi izlasīt.

Kā notiek fotosesija?

Pirmkārt, mēs sazvanāmies vai tiekamies uz konsultāciju pirms sesijas, kurā pārrunājam, ko jūs esat iecerējuši fotosesijai un kas ir nepieciešams, lai tas notiktu. Fotosesija sākas ar apģērba plānošanu, un tad sākas bildēšana vai (ja pieteikts) frizūra un grims. Tad pamazām pāriesim cauri visiem tērpiem/komplektiem, parasti sākot ar kaut ko ērtāku/apsegtāku, atstājot pikantākus un fantāziju rosinošus komplektus uz vēlāku laiku. Līdz tam laikam jūs noteikti jutīsieties ērti, komfortabli un droši.

Esmu ikdienas sieviete, nevis modele. Esmu garāka/īsāka/ne tik skaista/ne tik pārliecināta/utt. Vai es joprojām izskatīšos labi fotogrāfijās? 

Sievietes, kuras es fotografēju, ir ikdienas sievietes. Tomēr ir svarīgi, ka es neticu, ka  ir parastas sievietes. Jūs esat pārcēlušas kalnus, pārdzīvojušas visdažādākos gan uzmundrinošus, gan postošus pārdzīvojumus un joprojām ceļaties un joprojām dāvājat tik daudz mīlestības apkārtējai pasaulei – kā gan tādas sievietes var uzskatīt par parastām?

Es neprotu pozēt un vienmēr kameras priekšā jūtos stīva un neveikla. Kā es jutīšos fotosesijā?

Nu, es noteikti zinu, cik stulbi un kaitinoši tas ir, kad tu stāvi studijas vidū un fotogrāfs saka "Dari kaut ko". Esiet droši, ka ar jums nekas tamlīdzīgs nenotiks, jo es jūs pilnībā vadīšu visās pozēšanas gaitās — jūs tikai mani atspoguļosiet. Man ir vairāku gadu pieredze sieviešu pozēšanā, tāpēc zināšu, ko darīt un kā pozicionēt līdz pat pirkstu galiem. Pirmās nervozitātes minūtes paies, un jūs pilnībā izbaudīsit atlikušo sesijas daļu ar vieglumu un satraukumu.

Kur notiek fotosesijas?

Fotosesijas notiek pēc jūsu izvēles - brīvā dabā, jūsu lokācijā manā privātstudijā Laba Fotostudija ar visām nepieciešamajām ērtībām, vai kādā no citām Rīgas labākajām fotostudijām. Studijās ir silts ziemā un vēss vasarā un skaisti visu gadu. 

Vai piedāvājat frizūras un makeup meistaru?

Jā, matu un grima māksliniece ir pieejama kā atsevišķs pakalpojums vai jau iekļauts VIP komplektā - visas sesijas laikā, lai pārliecinātos, ka jūs vienmēr izskatāties lieliski, un veiktu dažas korekcijas gan grimā, gan frizūrā, kamēr mēs mainīsim tērpus un izskatu.

Kā izvēlēties sesijas tērpus?

Tērpu izvēli mēs pārrunāsim mūsu pirmssesijas konsultācijas laikā. Ja jums piemīt populāra problēma, ko sauc par "man nav ko vilkt", jūs vienmēr varat atsūtīt man Jūsu apģērbu bildes un es ieteikšu ko ņemt uz fotsesiju. Ja vēlaties vēl vairāk uzlabot portretēšanas pieredzi, iesaku pievienot sesijai profesionāla stilista pakalpojumu.

Cik izmaksā fotosesija?

Portretu un ģimenes fotosesijām cenas norādītas pie katras no fotosesijām. Jāņem vērā, ka papildus fotosesijas cenai jārēķina Jūsu izvēlētās fotostudijas īres cena atbilstoši fotosesijas ilguma, savukārt kāzu fotosesijas maksu var noskaidrot, uzrakstot man ziņu un konkrēti aprunājoties par Jūsu vēlmēm.

Vai jūs fotografējat vīriešus?

Retāk nekā sievietes. Bet man šķiet, ka ikvienam ir jādara tas, ko viņš prot vislabāk, un sieviešu fotosesijas noteikti ir mana kompetences joma.

Vai publicēsit manus attēlus savos sociālajos kontos?

Jā. Bet tikai tad, ja būs jūsu atļauja, jo īpaši attiecībā uz mākslas kailfoto bildēm! Visbiežāk maniem klientiem patīk redzēt dažas skaistas bildes no savas fotosesijas manā Instagram/Facebook kontā, tīmekļa vietnē, fotogrāfiju konkursos vai drukātajos materiālos. Es domāju - kuram gan nepatīk kompliments vai divi (vai 20?)? Tomēr galvenā publicēšanas ideja ir dalīties ar daļu no savas personības šarma un iedrošināt citas sievietes svinēt savu sievišķību un pārliecību.

Vai ir kāds neatbildēts jautajums?...

Uzrakstiet savu jautājumu un es atbildēšu pēc iespējas ātrāk