PAR FOTOGRĀFU

Mūsu dzīves ir piepildītas ar skaistiem un atmiņu vērtiem brīžiem un reizēm tik ļoti gribam, lai brīži paliktu ne tikai mūsu atmiņās, bet tiktu saglabāti arī fotogrāfijās, kas ļautu atkal un atkal atgriezties notikuma burvībā. Un šo iecerēto var palīdzēt realizēt profesionāls fotogrāfs, cilvēks, kurš varēs izdarīt visu nepieciešamo, lai Jūs saņemtu labas, spilgtas un krāsainas fotogrāfijas.

 

Mans vārds ir Kaspars Suškevičs, vadu LABAFOTOSTUDIJA un STARSTUDIO un esmu profesionāls fotogrāfs.

Ir acīmredzams, ka mūsdienu plašajā fotogrāfu darbu piedāvājumā katrs, kurš sevi sauc par fotogrāfu, tomēr nav spējīgs nodrošināt augsti profesionālu rezultātu. Tāpēc ir prātīgi pirms konkrētā fotogrāfa pakalpojumu rezervācijas, pārliecināties par viņa profesionālismu. Palīdzēt veikt šo uzdevumu var fotomeistara portfolio apskate, kas ļauj aplūkot ne tikai kvalitāti, bet arī darba stilu - tas palīdzēs saprast, vai konkrētais fotogrāfs ir piemērots tieši Jums.

Izvēloties un rezervējot fotogrāfa Kaspara Suškeviča foto pakalpojumus, Jūs izvēlaties cilvēku, kurš fotogrāfijas prasmei ir veltījis 18 gadus. Galvenie darbības žanri ir ģimenes fotosesijas, portretu fotosesijas un mākslas kailfoto sesijas sievietēm. Kā īpašu žanru var izdalīt kāzu fotogrāfa pakalpojumus ar vairāk kā 150 kāzu pieredzi un Latvijas kāzu fotogrāfu Asociācijas biedra statusu vairāku gadu garumā.

Esot komunikabls, spēju atrast kopīgu valodu gan ar pašiem mazākajiem modeļiem, gan arī ar satrauktu līgavu kāzu dienā. Spēju sarunāties latviešu, krievu un angļu valodās, kā arī smaidu un žestu valodā. Veicot foto pasūtījumu, varat pasūtīt gan studijas fotosesijas, gan arī izbraukuma fotosesijas gan Latvijā, gan visā pasaulē.

Manas fotogrāfijas ir košas, bet dabīgas. Fotogrāfiju pēcapstrādes procesā cenšos izmantot pēc iespējas mazāk dažādus redaktoru piedāvātos specefektus. 

Visbiežāk fotografēju savā privātfotostudijā - STARSTUDIO, bet klientiem ir iespēja pasūtīt fotosesijas arī jebkurā pieejamā citā fotostudijā.

Būdams fotogrāfs ar lielu darba pieredzi, vienmēr varu piedāvāt dažādas kreatīvas idejas. Lai gan man nav ierobežojumu veikt pasūtījumu standartizēti, cenšos katrā fotosesijā radīt unikalitāti.

Esmu plaša spektra fotogrāfs - strādāju kā studijā, tā brīvā dabā, kā mierīgā un radošā atmosfērā dažādās fotosesijās, tā arī notikumu un stresa atmosfērā sporta fotoreportāžās, kā arī esmu reklāmas  fotosesiju fotogrāfs uzņēmumu komercpasūtījumiem.

Visticamākais, ja Jūs šobrīd esat nonākuši manā mājaslapā, tad Jūsu dzīvē gaidāms kāds skaists un svarīgs notikums, un priecāšos, ja Jūs izvēlēsieties manus fotopakalpojumus.

Sazinieties ar mani

Atsauksmes

Mans portfolio Instagramm